Novinite Interview - I Am Proud of Being Bulgarian

27. listopadu 2010 v 13:37 |  News
http://nina-dobrevfan.blog.cz
V exklusivním rozhovoru s herečkou Ninou Dobrev pro Novinite.com Nina sdělí své plány a naděje do budoucna, své vzpomínky, oblíbené věci a o své rodné zemi Bulharsku.

Novinite: Je to trochu klišé otázka, ale jaký je to pocit být mladou hollywoodskou hvězdou? Co si myslíte a cítíte, když vidíte svůj průlom v kině?
Nina: Stát se pracovitou herečkou je velmi radostné. Je to dlouhý postup - nestalo se to za jednu noc. Byla to dlouhá cesta hodně tvrdé práce a školení, ale teď jsem na svém místě s dobrým pocitem. Jsem neustále vyzývána a šťastná.


Nov: Byla jste Mia Jones (Degrassi: The Next Generation) a Elena Gilbert (The Vampire Diaries) mezi množstvím odlišných rolí. Co si myslíte o svých postavách? Jsou jejich osobnosti stejné jako vaše nebo dostáváte role, které jsou úplně jiné než vy?
N: Hrála jsem mnoho jiných lidí než já. Každá role je jiná. Každá role mě učí něco nového a každá mě ukazuje trošku jinak.

Nov: Jakto, že jste od svého hraní dostala tolik zkušeností, máte z toho, že jste herečka nějaké výhody?
N: Ve Vampire Diaries mám jedinečnou příležitost hrát dvě postavy, které jsou od sebe naprosto odlišné. Toto je vzácná a neobyčejná příležitost a já jsem za ní nesmírně šťastná, že můžu hrát tak v skvělé show. Je to pro mě každý den výzva a já jsem za výzvy ráda, takže to je dobrá věc!

Nov: Jako někdo, kdo je poměrně mladý, jaké jsou naděje a jak se bude vyvíjet vaše kariéra dále? Jaké jsou cíle, které chcete dosáhnout?
N: Snažím se mít i nadále vysoké nároky na svou práci, lepší já a nadále hledat lepší-náročnější role a dělat velké filmy. Ráda bych přešla do filmů, a to do různých žánrů - romantická komedie, drama, akce a podobně.

Nov: Opustila jste vysokou školu kvůli herecké kaliéry. Jak těžké bylo se takhle rozhodnout? Jaké byly vaše důvody to udělat?
N: Šla jsem na univerzitu a na chvíli jsem pracovala jako herečka, ale když jsem dostala větší role a příležitosti hrát ve filmech, tak jsem se musela rozhodnout. Aby mohli být ostatní úspěšní v čemkoli, musí do toho dát velkou pozornost a úsilí. Snažila jsem se žonglovat se dvěmi věci, ale bylo to utpení. Rozhodla jsem se využít této vzácné příležitosti, kterou jsem měla - ta vášeň a výkon. Jsem si velmi jistá svého rozhodnutí, velmi šťasná, že jsem se rozhodla krmit se podle své herecké stránce. Také nadále číst a studovat soukromě, ale to je něco, co jsem chtěla dělat vždycky. Nemyslím si, že jsem se někdy přestala učit. Až do posledního dne svého života se budu neustále vzdělávat. Univerzita tam bude stále pro mě, ale teď, když je správný čas se nemůžu vrátit zpátky a dokončit ji! V tomto okamžiku cítím, že dělám pro sebe správnou věc.

Nov: Když jste byla malá, vaše rodina se přestěhovala do Kanady. Jaká je vaše představa o Bulharsku? Co to pro vás znamená? Jak často jezdíte do Bulharska? Máte rodinu? Máte oblíbené místo nebo věc, kterou děláte v Bulharsku?
N: Přestěhovala jsem se do Kanady velmi v malém věku, ale ráda bych se vrátila do Bulharska na léto, Vánoce a tak. V posledních několika letech, co jsem ve filmovém průmyslu pracuji tvrdě a je těžké se vracet, tak často, jak bych chtěla. Minulé Vánoce jsem strávila v Bulharsku v Sofii na horách, snowbordovala jsem. Mám hodně rodiny, která tam stále žije, takže se je snažím navštěvovat, co nejčastěji můžu. Je to težké, když žijete od své rodiny, tak daleko. Hodně se mi po nich stýská. Moje oblíbená věc/místo je jít do Černého moře, ale mám hodně práce, takže jsem tam za ty roky ještě nebyla!

Nov: Co říkáte svým přátelům o Bulharsku? Máte pocit hrdosti o svých blharských kořenech - proč?
N: Každý, kdo mě zná ví, že jsem bulharka, a že jsem na to hrdá! Mluvím se svou rodinou bulharksy, a když to mojí přátelé slyší, říkají - "Wow, to je tak cool, že mluvíte jiným jazykem. Zní to tak skvele!" 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ashley - affs Ashley - affs | Web | 27. listopadu 2010 v 19:29 | Reagovat

Úžasný rozhovor!

2 Messi Messi | Web | 27. listopadu 2010 v 20:04 | Reagovat

pekne  prosim nezahlasovala by si mi v SONC http://smiley-miley-cyruska.blog.cz/1011/1-kolo-sonc som tam ako Messi a moja celebrita je Ian Somerhalder :) dakujem

3 >Enii< >Enii< | Web | 28. listopadu 2010 v 8:51 | Reagovat

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.
Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.
Hodně lidí si není jistých, co by
v životě chtěli.
Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.
Tady je přesná kope, takže: funguje
to !
Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).
Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).
Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).
Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.
Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.
Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.
Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.
Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.
Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností
Rozbalit

4 *Ashley *Ashley | Web | 28. listopadu 2010 v 10:15 | Reagovat

povedenej rozhovor ..!! a ja bych si treba vzala vsechno .. jenom ten svetr-mikinu bych v obchode nechala :D a jinak ranni (dopoledni :P) obihani .. :D odpoledne jedu s kamoskou a jeste tak s ostatnima do kina na Harryho 7. ... aaa .. uz se dost tesim .. prej je dost dobrej :D a co ty ..?? :D :)

5 Verča tvoje Affs Verča tvoje Affs | Web | 28. listopadu 2010 v 10:36 | Reagovat

zajímavý rozhovor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama