Toronto Sun Interview - Nina Dobrev doubles up

28. listopadu 2010 v 12:36 |  News
http://ndobrev-fans.blog.cz
Toronto Sun má zajímý rozhovor s Ninou Dobrev! Nina řekla Toronto Sun o výzvách hraní Katherine a Eleny a mluví o překládání scénaře do bulharštiny z 9.epizody.

Nina se musela ujistit, že překlad je správný a proto ji s tím pomohla její matka. Nina a její matka spolu pracovaly na bulharském dialogu, který byl použit v 9.díle The Vampire Diaries. Jednadvaceti ročná herečka je bulharsko-kanaďanka, která se narodila v Bulharsku, ale vyrostla v Toronto.


"Volala jsem svojí mámě a společně jsme to přeložily," řekla Dobrev o bulharském dialogu z 9.epizody s názvem Katerina. "Myslím, že scénaristé použili internetový překladač a to je tak legrační. Všechny tyto online překladače nejsou nikdy pravdivé. Tak jsme to udělaly samy. Přeložila jsem si svůj dialog, ale zavolala jsem mámě, abych se ujistila, že je to přeloženo správně. Na této epizodě jsem pracovala velmi tvrdě," dodala Dobrev na telefonu minulý týden, kdy měla den volna. "Hrála jsem opravdu čtyři různé role. Bylo skvelé hrát nevinnou Katherine, když byla ještě člověk."

Dobrev je hodně zaneprázdněna dvojrolí v této show, která se vysílá na stanici The CW a A. Hraje sladkou, statečnou, dospívající Elenu, která inspirovala oddanost dvou upířích bratrů Stefana (Paul Wesley) a Damona (Ian Somerhalder). Ale také hraje upíra Katherine, která bratry inspirovala dříve než je přeměnila.

Když se Nina zmínila o "čtyř rolí", nepřeháněla. Je to Elena, moderní Katherine, Katherine z roku 1864, kterou můžeme výdat ve flashbacích, a Katherine s bulharským dialogem z roku 1420. S ohledem na zvedání všech těžkých břemen, Dobrev řekla, že je štěstí, že se to dělo všechno postupně. "Dělala jsem malé krůčky," řekla. "Dostala jsem hodně příležistostí v mém životě - v Toronto s Degrassi, potom role ve filmech a teď The Vampire Diaries. Ale do této show jsem se zapsala pro jednu roli a pomalu dostávám víc a víc a víc."

Elena a Katherine jsou tak rozdílné, že producenti TVD nemohli pro příběh vzít druhou herečku. Pravda je, že Elena a Katherine jsou dvojníky. Ale pouze drobné změny v příběhu by mohly být spojeny krevní linií a vypadá to spíše na totožný vhled. Bohužel se rozhooli pro "2 v 1", což znamená pro Dobrev výzva.

"Jedna z nich je na světe 17-18 let a ta druhá 500+ let. To je trochu rozdíl," řekla. Katherine je více pozemská a ukazuje to i za ní oblečení. "Když si vezmu podpatky, jsem Katherine. Ale když mám converse, džíny a tričko, cítím se jako Elena."

Aby se to shrnulo, Nina Dobrev hraje Elenu, 3x Katherine a slouží jako neoficiální tlumočník pro Vampire Diaries. To znamená, že Dobrev musí mít nejméně dvojnásobný nebo čtyřnásobný nebo petinásobný plat, ne? "Nebudu to komentovat, ale pracuji opravdu těžce," řekla Nina Dobrev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathie.KAT Cathie.KAT | Web | 28. listopadu 2010 v 14:54 | Reagovat

na mém blog je vyhlášení kontroly affs,tak se podívej,jak jsi dopadla :) zajímavé :)

2 Vampire Girl [Affs] Vampire Girl [Affs] | Web | 28. listopadu 2010 v 16:28 | Reagovat

Ten článek už jsem četla, ale je to zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama