S2 - News

[The Vampire Diaries] Spoiler - Klaus kidnaps and feasts on Jenna

26. listopadu 2010 v 19:35
http://ndobrev-fans.blog.cz
Valerie - Umírám touhou se dozvědět něco nového o The Vampire Diaries. Můžete mi pomoct?
ADAM - Klaus přichází do města. Je členem původních (originálních) upírů a je popisován jako pohledný, okouzlující a 1000 let starý. Klaus a Damon se moc v lásce mít nebudou. Má ve svém plánu Alarica donutit, aby pro něho pracoval a unese Jennu a bude se na ní i krmit.

[The Vampire Diaries] Casting for Klaus

21. listopadu 2010 v 11:52
http://ndobrev-fans.blog.cz
Vampire Diaries pořádá casting pro postavu Klause, který se má ukázat v 16.dílu. Tady je popis, jaký by měl Klaus být...

Klaus má 20-30 let. Je pohledný, okouzlující, inteligentní s ostrým vtipem. Je jediný, kdo může nakopat Damona, a to proto, že je o tisíc let starší než on. Klaus je jeden z "původních (originálních)", možná i nejstarší. Ale nejde to poznat, protože drží krok s dobou.

[The Vampire Diaries] 2x11 - Info

20. listopadu 2010 v 14:35
http://nina-dobrevfan.blog.cz
Synopsie 11.dílu - By The Light Of The Moon.

TYLER STOJÍ PŘED SVOJÍ PRVNÍ PROMĚNOU - Pomalu se blíží úplněk a Caroline se snaží Tylerovi pomoct s jeho přeměnou ve vlkodlaka, ale Tyler je neschopně nezastavitelný. Zatím, co Stefan a Katherine hrají hry, Damonovi a Alaricovi je podezřelé, když se v Mystic Falls ukáže cizinec s jménem Jules, která hledá svého přítele - Masona. Elena je frustrovaná a Jeremy a ostatní se snaží ji udržet v bezpečí. Bonnie a Luca pracují společeně na kouzlu, zatím, co drží v tajnosti jedno tajemství. Konečně se Elijah neočekávaně objeví s nabídkou, která by mohla všechno změnit...

[The Vampire Diaries] 2x10 - Info

12. listopadu 2010 v 18:09
http://ndobrev-fans.blog.cz
JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena se rozhodne vzít věci do vlastních rukou a nabízí Rose lákavou pomoc. Když se věci obrátí k neočekávaným, Rose vyzývá Damona k dohodě o plánu Eleny. Jeremy se bezohledně snaží pomoc Bonnie, získat Měsíční kámem. Stefan je v nebezpečí. Bonnie a Luka se zbližují. Tyler ukazuje Caroline staré Lockwoodovic sídlo, když se najednou něco stane...

[The Vampire Diaries] How Katherine Grew Fangs

3. listopadu 2010 v 14:02
http://ndobrev-fans.blog.cz
Nina Dobrev řekla, co se bude dít v 9.díle (Katerina), když se vrátíme do roku 1490 v Bulharsku. "Musíme zjistit, jak se Katherina stala upírem a co jí vedlo k tomu, že se stala tak sobeckou, šílenou ženskou, která jen myslí na sebe." říká Nina, která se narodila v Bulharsku a bude mluvit rodným jazykem v 9. díle jako Katherine/Katerina. "Tento darebák má hlubokou minulost na legendy o upírech." řekla producentka Julie Plec. "A pak se v naší poslední epizodě před svátky (9.12.), budeme konečně zabývat chudákem Tylerem, jak se mučí do přeměny vlkodlaka."

[The Vampire Diaries] Calendar episodes on 2010

3. listopadu 2010 v 13:30
http://nina-dobrevfan.blog.cz
Data epizod + přestávek, které nás čekají v tomto roce (2010).

4.listopadu - 2x08 Rose
11.listopadu - 2x09 - Katerina
18.listopadu - PAUZA > Opakování 2x03
25.listopadu - PAUZA > Opakování 2x04
2.prosince - 2x10 The Sacrifice
9.prosince - 2x11 (název dílu - neznámý)

[The Vampire Diaries] New characters #2

28. října 2010 v 11:58
http://ndobrev-fans.blog.cz
http://ndobrev-fans.blog.cz
Časopis Entertainment Weekly má potvrující zprávu od Julie Plec o nových hostujících hvězdách, kteří budou hrát v 8. a 9.díle. Trend Fort (obr. v levo - West Wing, Smallville) bude hrát Trevora a Daniel Gillies (obr. v pravo - True Blood, NCIS) jako Elijah.

[The Vampire Diaries] Elena will be feign Katherine

27. října 2010 v 11:13
http://eclipse-online.blog.cz
E! Online nedávno odpovídal na otázky čtenářů a jedna otázka se týkala TVD...

Meri v Utahu: Máte něco pro The Vampire Diaries?
Katherine ráda předstírá Elenu, děsně se tím baví. Ale Elena se rozhodla o to samé. Elena bude předstírat, že je Katherine v nadcházející epizodě.

Wow, tak to bude kruté! Už se na to děsně těším!

[The Vampire Diaries] 7 things, which you have to know

23. října 2010 v 11:49
http://ndobrev-fans.blog.cz
E! Online spovídali Julie Plec a Kevina Williamsona, co nás čeká v druhé sérii.

1. Plán Katherine se co nejdřív ukuteční.
2. Katherine má více let, než tvrdí.
Podle Julie Plec a Kevina Williamsona v 9. díle se vrátíme do roku 1492 a chvilku tam zůstaneme. Vysvětlí nám, proč je Katherine taková jaká je, ale neuvidíme ženu, která ji přeměnila v upírku a neuvidíme ji ani v čase, kdy ješte upírkou nebyla.
"Vrátíme sa v čase a dozvíme se proč se stala Katherine takou bezcitnou upírkou." - řekl Kevin Williamson. - "Odpovíme hodně otázek. Dozvíme se víc o Katherine Petrova. Proč vlastně byla tak důležitá pro tu osobu, ktérá ji změnila".
3. Elena se v této sérii nezmění na upírku.
4. Jeremy se nakonec do někoho zamiluje. Může to být Caroline nebo Bonnie...nebo....
"Ano, možná to bude někdo, koho už dávno známe." - řekla Julie.
Nebude jediný zamilovaný. Bonnie a Damon budou míť taky nějaké aférky. Toto je největší tajemství série, protože Kevin jedině o tomto nechce mluvit. Možná to bude aférka právě mezi nimi.
5. Bonnie čekají těžké časy.
6. Jeremy bude mít dost velkou roli v této sérii. Chce pomáhat Damonovi.
7. Postava Alarica je v bezpečí. Pro celou druhou sérii.
"S Kevinem si myslíme, že je klíčová postava. Je mužný, pěkný. Velmi důležitá postava a čeká ho alší příběh. Už se na to tešíme."

[The Vampire Diaries] 2x09 - Info

22. října 2010 v 16:45
http://ndobrev-fans.blog.cz
Synopsie k 9.dílu - Katerina.

MINULOST KATHERINE JE ODHALENA - Elena se staví k nebezpečné pozici, když hledá pravdu o minulosti Katherine. Elena ví, že by Stefan nesouhlasil s jejím plánem, a tak přísáhá Caroline mlčenlivost. Damon používá nový způsob pomoci a snaží se zjistit něco víc o síle Měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie poznají Luka (hostujíci hvězda Bryton James) - nový student s překvapující rodinou historií.

[The Vampire Diaries] 2x08 - Info

15. října 2010 v 20:11
http://ndobrev-fans.blog.cz
A máme tady synopsii k 8.dílu - Rose, kde se objeví i nová postava se stejným jménem :)

STAROVĚKÁ PŘÍTOMNOST V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon pomáhájí Eleně, a přitom zjišťují překvapivé informace o lidech, o upírech a událostí z dávné minulosti. Jeremy pomáhá Bonnie poté, co udělala obtížné a vyčerpávající kouzlo a Caroline dělá, co může, aby to měl Tyler jednodušší. Stefan a Damon dostanou nakonec nové porozumění...

The Vampire Diaries in Bulgaria

14. října 2010 v 19:59
http://nina-dobrevfan.blog.cz
V Bulharsku - v rodné zemi Niny, která dostala popularitu ve Spojených státech jako krásná a mladá dívka, která uvízla mezi dvěma upíry ve Vampire Diaries, se chystá vzít diváky zpátky do 15.století v její rodné zemi.
"Nová epizoda, kterou jsme začali natáčet v úterý se točí kolem roku 1490 - a v Bulharsku." řekla producentka Julie Plec v New Yorku Comic-Con přes víkend. "Mluvili jsme o tom a chtějí vidět Katherine přímo v příběhu, a to je v pohodě."
Diváci se před pár týdny dozvěděli, že původní příjmení Katherine bylo "Petrova" a kolega Kevin Williamson řekl, že mají v plánu tohle vysvětlit.

[The Vampire Diaries] New character "Rose"

14. října 2010 v 19:36
The Vampire Diaries TV Series: Lauren Cohan to play RoseVe Vampire Diaries se objeví nová postava!

Lauren Cohan (kterou můžeme znát ze Supernatural) se poprvé objeví v 8.díle - Rose. Lauren hraje 500 let starou upírku jménem Rose. Rose je elegantní, ale i velmi tvrdá holka. Pět století krvežízniví jí dává určitou výhodu, ale možná je v ní lidskost.

No, jsem velmi zvědavá. Bodla by se nová postava, ale snad neumře hned v prvním díle jako Lexie (1x08) :)

[The Vampire Diaries] 2x07 - Info

9. října 2010 v 10:17
http://ndobrev-fans.blog.cz
Objevila se synopsie o čem bude 7.díl - Masquerade. Zní to skvěle, už se těším!

SMRT NA MAŠKARNÍM PLESE - Stefan a Damon se rozhodnou pro nové řešení, jak se vypořádat s Katherine na plese Lockwoodů. Katherine požádá svou starou přítelkyni Lucy, aby jí doprovázela na ples. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají vše pro to, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherine má překvapující plán, který nikdo nemohl čekat. Věci se zase zhorší, když se Matt a Tyler začnou bavit se svými přáteli.

Portrait Magazine - Top 30 Under 30 2010

6. října 2010 v 20:40
http://ndobrev-fans.blog.cz
Časopis Portrait vyhlásil anketu za nejvíc divoké, sexy zpěváky a herce. V anketě nesmí samozřejmě chybět The Vampire Diaries cast. Zatím jsou na 14.místě, tak hlasujte, ať jsou výšše!


>><<

[The Vampire Diaries] Hot Topic 2010 #3 - Info

6. října 2010 v 13:44
http://ndobrev-fans.blog.cz
Nedávno jsem sem dávala informaci o Hot Topic Cast Tour, který se bude konat 16. října s Ianem a Candice. 23.října je další HT a to v Miami s Ianem a Paulem.

Nina tam zřejmě nebude, takže se jí to moc netýká, ale dávám to sem :)

[The Vampire Diaries] 2x06 - Info

1. října 2010 v 21:41
http://ndobrev-fans.blog.cz
Mám tady info, o čem bude šestý díl - Plan B. Už se těším!

KATHERINE SI VYBERE NOVOU OBĚŤ - Úsilí Eleny je, udržet Jeremyho v bezpečí. Damon nabízí pomoc a Alaric se zabývá Katherine. Šerifka Forbes a Caroline spolu tráví čas jako matka a dcera. Bonnie náhodou objeví nějaké informace o Masonovi, s kterými se dělí se Stefanem a Damon chce vzít věci do vlastních rukou...

[The Vampire Diaries] Hot Topic 2010 #2 - Info & Poster

30. září 2010 v 18:27
Objevil se krásný plakát pro Hot Topic 2.kolo, který se bude konat 16.10. Je to autogramiáda a rozhovory s herci TVD. Ten plakát je krásný a už se těším na fotky♥

imagebam.com

[The Vampire Diaries] 2x05 - Info

18. září 2010 v 11:59
http://ndobrev-fans.blog.cz
Info o čem bude 5.díl - Kill or be Killed.

MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodů. Stefan a Damon se hádají kvůli tomu, jakým způsobem se mají vypořádat s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho od toho, aby se stále více nezaplétal do tajemství Lockwoodů, ovšem Jeremy se snaží si s Tylerem nebrat servítky. Mason se podělí s šerifkou Forbesovou o nějakou šokující informaci, vedoucí k noci plné násilí, vyznání a lámání srdcí.

[The Vampire Diaries] 2x04 - Info

12. září 2010 v 11:52
http://ndobrev-fans.blog.cz
Info k 4.dílu Memory Lane...

DAMON SI ZÍSKÁ NEBEZPEČNÉ PŘÁTELÉ - Stefan chce zjistit skutečný důvod, proč se Katherine vrátila do Mystic Falls. Je šokován, když odhaluje nová tajemství z roku 1864. Damon se pokoušení novou taktikou vyřešit své problémy s Masonem, ale jde to težko. Tyler tlačí Masona, aby mu řekl vše o jeho rodině. Nakonec, když Katherine vydá ultimátum, Stefan a Elena mají málo možností...

[The Vampire Diaries] 2x03 - Info

4. září 2010 v 13:49
http://ndobrev-fans.blog.cz
Už se i objevilo o čem bude 3.díl - Bad Moon Rising.

STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alaric jsou na cestě na univerzitu v Duke a hledají pomocí Isobelina výzkumu o nadpřirozených věcech něco, co by jim pomohlo odhalit tajemství, které obklupoje rodinu Lockwoodů. Bývalý student Isobel, Vanessa (Courtney Ford) jim nabízí pomoc s výzkumem. Stefan čelí hroznému nebezpečí v lese a Tyler zjistí šokující pravdu o strýčkovi Masonovi.

[The Vampire Diaries] 2x02 - Info

28. srpna 2010 v 21:36
http://ndobrev-fans.blog.cz
Objevilo se info, o čem bude 2.díl - Brave New World.

KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufalá Caroline opouští nemocnici a její přátelé se připojují na karneval v Mystic Falls, Damon chce, aby přijala okamžité činny, ale Stefan a Elena, Caroline chrání. Matt je zcela zmatený chováním Caroline, ale stále se jí snaží říct, co k ní cítí. Damon má podezření o strýčkovi Tylera, Masona a používá Tylerovu těkavou povahu ve snaze, dostat Masona a odhalit jeho tajemství. Rozrušena se vším, co se děje kolem ní, bere Bonnie svůj hněv k Damonovi.

[The Vampire Diaries] 2x01 - Info

23. srpna 2010 v 11:58
http://vampire-diaries-serial.blog.cz
Objevilo se info, o čem bude 1. díl...

Katherine se vrátila pro pomostu - Vrátíme se k té noci z první série, Elena dorazí domů, zjistí co se stalo s Johnem a Jeremym. V nemocnici - šerifka, Matt a Bonie čekají, jestli Caroline přežije autonehodu. Damon je první, kdo si uvědomil, že se Katherine vrátila. Příchod vede k Stefanovi a Damon se pokusí zjistit, co chce, proč je zpátky, a když je hrozbou, proč jí milují? Mezitím - Tyler se vzpamatovává ze smrti svého otce, a dostane nečekanou návštěvu, přijede do Mystic Falls jeho strýc Mason Lockwood.

[The Vampire Diaries] Original Television Soundtrack

22. srpna 2010 v 14:09
http://ndobrev-fans.blog.cz
Nevím jestli soundtrack patří k první sérii nebo k druhé, ale pár písníček je z první, ale myslím, že to patří k obou xD

1. Vampire Diaries Theme (Intro) - Mike Suby
2. Sleep Alone - Bat for Lashes
3. Running Up That Hill - Placebo
4. Obsession - Sky Ferreira
5. Bloodstream (Vampire Diaries Remix) - Stateless
6. On Melancholy Hill (Feed Me Remix) - Gorillaz
7. We Radiate - Goldfrapp
8. Hammock - Howls
9. The Fellowship - Smashing Pumpkins
10. Head Over Heels - Digital Daggers
11. Down - Jason Walker
12. Currency of Love - Silversun Pickups
13. Beauty of the Dark - Mads Langer
14. All You Wanted - Sounds Under Radio featuring Alison Sudol of A Fine Frenzy
15. Vampire Diaries Theme (Outro) - Mike Suby

Nina doesn´t want Miley Cyrus on Vampire Diaries?

20. srpna 2010 v 11:01
http://ndobrev-fans.blog.cz
Nina řekla reportérům, že Miley Cyrus nebude vítána v televizní show The Vampire Diaries, nebude mít žádnou roli. Nina řekla: "Nemám nic osobního proti Miley Cyrus, ale tohle je pravda." Dále také řekla, že všichni i ona do seriálu dávají opravdu všechno, protože je to program vážného drama, a dát do obsazení zpěvačku, by nebylo dost vážné. Mnoho lidí z obsazení se také shodlo, že přítomnost Miley Cyrus v The Vampire Diaries, by bylo jako chyba.

No, taky si to myslím... Miley nemusí být všude :)
 
 

Reklama